СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах дресировані собаки збирали гроші для безпритульних тварин

Дата: 13-10-2015, 09:11.

У Черкасах дресировані собаки збирали гроші для безпритульних тварин 11 жовтня в Черкасах у парку «Ювілейний» відбувся благодійний фестиваль «BARA-BAKA fest» за участю дресированих собак та їхніх господарів. Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба ЧІПБ ім. героїв Чорнобиля.

Під час фестивалю проводилися чимало розваг для дітей та дорослих: фотосесії із домашніми улюбленцями, конкурси, ярмарок, ігри тощо.
Також проходили показові виступи та різноманітні змагання серед дресированих собак, участь у яких взяли і представники кінологічних розрахунків Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Хороший результат показала п’ятимісячна вівчарка Жастін, яка серед двадцяти дорослих та досвідчених собак спробувала свої уміння та отримала 4 місце і медаль за дисциплінованість при виконанні команд.

Переможницею змагання на дисциплінованість при дистанційному керуванні виборола одинадцятирічна лабрадор Веста. Своєю мудрістю та досвідом вона вразила суддів та усіх присутніх, за що і отримала свій черговий кубок.

У підсумку всі кошти, які були зібрані на благодійному фестивалі, будуть спрямовані на підтримку безпритульних тварин міста.

Теги: черкаси, черкаська область, новини Черкащини, новини Черкас, черкаські новини


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS