ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

19 млн грн. заборгували черкащани «Черкасиводоканалу»

Дата: 15-10-2015, 14:18.

19 млн грн. заборгували черкащани «Черкасиводоканалу» Останні кілька місяців значно знизилась платоспроможність споживачів «Черкасиводоканалу». Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба КП «Черкасиводоканал»

Станом на початок жовтня за послуги водопостачання та водовідведення населення заборгувало комунальному підприємству близько 19 млн грн. Своєю чергою це – підстава для юридичної служби «Водоканалу» посилити позовну роботу щодо стягнення заборгованості.

– Так у 2015 році уже на середину жовтня до місцевих судів м. Черкаси було подано 564 матеріали на боржників на суму понад 1 млн грн. Розглянуто уже 148 справ на суму 261 тис. грн, з них усі на користь «Черкасиводоканалу», – зазначає юрисконсульт підприємства Тетяна Кузьменко.

Водночас юристи Черкаського водоканалу наголошують, що з вересня збільшились ставки збору при подачі позовних заяв, тому витрати боржників у майбутньому будуть набагато більшими, ніж їх борги. Оскільки розмір судового збору коливається від 609 грн до 1218 грн залежно від виду провадження.

Теги: черкаси, черкаська область, новини Черкащини, новини Черкас, черкаські новини


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS