СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Золотоніщині рятувальники зняли з висоти людину, з якою стався серцевий напад

Дата: 22-10-2015, 10:55.

На Золотоніщині рятувальники зняли з висоти людину, з якою стався серцевий напад 20 жовтня близько 14:30 диспетчер Державної пожежно-рятувальної частини №8 від медичних працівників звернення про допомогу. Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

О 14:20 бригада «швидкої допомоги» отримала виклик до ТОВ «Агропостач», де в оператора козлового крану на робочому місці стався серцевий напад. Оскільки хворий, якому була потрібна термінова медична допомога, знаходився у кабіні крана на висоті 20 метрів, лікарі звернулися до рятувальників із проханням спустити 49-річного чоловіка вниз.

На Золотоніщині рятувальники зняли з висоти людину, з якою стався серцевий напад

Черговий караул пожежно-рятувального підрозділу ДСНС піднявся на кран та, закріпивши хворого на спеціальних ношах, опустив його на землю. Після надання першої медичної допомоги, чоловіка каретою «швидкої допомоги» було терміново доставлено до обласної лікарні.

Теги: черкаси, черкаська область, новини Черкащини, новини Черкас, черкаські новини


Черкаси наживо

Руслан Зоря, Олексій Мельник, Олександр Радуцький та Анатолій Бондаренко розповіли, з чого складається їхнє родинне щастя. Про це «Нова Доба»
12 лютого на території Черкаського аеропорту усі охочі мали можливість потренуватися керувати власним автомобілем на засніженій безпечній трасі.
< >
Поствалентинівське ...
Владислав Бедринець, RSS