СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Золотоніщині рятувальники зняли з висоти людину, з якою стався серцевий напад

Дата: 22-10-2015, 10:55.

На Золотоніщині рятувальники зняли з висоти людину, з якою стався серцевий напад 20 жовтня близько 14:30 диспетчер Державної пожежно-рятувальної частини №8 від медичних працівників звернення про допомогу. Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

О 14:20 бригада «швидкої допомоги» отримала виклик до ТОВ «Агропостач», де в оператора козлового крану на робочому місці стався серцевий напад. Оскільки хворий, якому була потрібна термінова медична допомога, знаходився у кабіні крана на висоті 20 метрів, лікарі звернулися до рятувальників із проханням спустити 49-річного чоловіка вниз.

На Золотоніщині рятувальники зняли з висоти людину, з якою стався серцевий напад

Черговий караул пожежно-рятувального підрозділу ДСНС піднявся на кран та, закріпивши хворого на спеціальних ношах, опустив його на землю. Після надання першої медичної допомоги, чоловіка каретою «швидкої допомоги» було терміново доставлено до обласної лікарні.

Теги: черкаси, черкаська область, новини Черкащини, новини Черкас, черкаські новини


Черкаси наживо

У Черкасах уже понад 30 років діє унікальний дитячий садочок для особливих, «сонячних» дітей. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS