СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Золотоніщині рятувальники зняли з висоти людину, з якою стався серцевий напад

Дата: 22-10-2015, 10:55.

На Золотоніщині рятувальники зняли з висоти людину, з якою стався серцевий напад 20 жовтня близько 14:30 диспетчер Державної пожежно-рятувальної частини №8 від медичних працівників звернення про допомогу. Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

О 14:20 бригада «швидкої допомоги» отримала виклик до ТОВ «Агропостач», де в оператора козлового крану на робочому місці стався серцевий напад. Оскільки хворий, якому була потрібна термінова медична допомога, знаходився у кабіні крана на висоті 20 метрів, лікарі звернулися до рятувальників із проханням спустити 49-річного чоловіка вниз.

На Золотоніщині рятувальники зняли з висоти людину, з якою стався серцевий напад

Черговий караул пожежно-рятувального підрозділу ДСНС піднявся на кран та, закріпивши хворого на спеціальних ношах, опустив його на землю. Після надання першої медичної допомоги, чоловіка каретою «швидкої допомоги» було терміново доставлено до обласної лікарні.

Теги: черкаси, черкаська область, новини Черкащини, новини Черкас, черкаські новини


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS