СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині визначили спортсмена і тренера вересня

Дата: 23-10-2015, 07:49.

На Черкащині визначили спортсмена і тренера вересня 20 жовтня відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області урочисто нагородило кращого спортсмена та тренера Черкащини за підсумками вересня місяця. Про це [url'=http://www.novadoba.com.ua/]«Новій Добі»[/url] повідомили у Національному олімпійському комітеті України.

Кращим спортсменом вересня став представник легкої атлетики Олександр Савенко, а кращим тренером вересня визнано Людмилу Юнак – особистого тренера Олександра Савенка.

Нагородження проводив співголова експертної комісії по визначенню «Кращий спортсмен місяця», начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Максим Зеленський.

Спортсмен та тренер отримають грошові винагороди від відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

Теги: черкаси, черкаська область, новини Черкащини, новини Черкас, черкаські новини


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS