ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Уманській міській лікарні відкрили відділення урології після ремонту

Дата: 22-10-2015, 21:41.

В Уманській міській лікарні відкрили відділення урології після ремонту Починаючи з 22 жовтня відділення урології і лабораторія відділення анестезіології та інтенсивної терапії здійснюватимуть прийом пацієнтів в оновлених і затишних приміщеннях. Це стало можливим завдяки ремонтним роботам, профінансованим з міського бюджету. «Нова Доба» про це дізналася в Уманській міській раді.

З метою створення належних умов для медичного обслуговування мешканців м. Умані поступово здійснюється ремонт приміщень Уманської міської лікарні.
- Минулого року за кошти міського бюджету було відремонтовано онкологічне, патологоанатомічне і рентгенологічне відділення. Цього року ремонт виконано у відділенні урології і лабораторії відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Загалом на ремонт цих відділень витрачено 1,8 млн. грн.,- зазначив в.о. міського голови Олександр Цебрій.

- Потреба у ремонті назріла давно, адже відділення приймає пацієнтів не лише з міста, а й навколишніх районів, - розповідає головний лікар Уманської міської лікарні Валерій Мироненко, - За майже чотири місяці, які тривав ремонт, поштукатурено стіни і стелю відділень, постелено лінолеум, замінено вікна і двері, виконано ремонт пандусу, системи водопостачання і водовідведення. У трьох палатах відділення урології встановлено сучасні санвузли.

Теги: черкаси, черкаська область, урологія, відділення, ремонт


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o