ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Коваль: Три політичні сили здолають 5 % бар’єр

Дата: 26-10-2015, 13:42.

Коваль: Три політичні сили здолають 5 % бар’єр Не дивлячись на певні побоювання, загострення політичної ситуації напередодні виборів у Черкасах вони відбулися. Як і по всій Україні в Черкасах була не висока явка виборців. За офіційними даними участь у виборах взяли 475 914 громадян, це 47,1% від загальної кількості виборців. Найнижча явка була в Смілі – 36,5%, Ватутіному – 38%, Умані – 40%, Черкасах – 42%. Найбільша ж кількість виборців була в Уманському районі – 60,6%, Чорнобаївському – 62%, Лисянському – 57,4%.

– По виборах до обласної ради вже оброблено 65% протоколів. Говорити про конкретні відсотки конкретних політичних партій поки що рано, – підкреслив заступник голови ОДА – керівник апарату Віталій Коваль під час інформаційного марафону «День виборів-2015» в прес-центрі «Нової Доби». – Упевнено можна сказати, що три політичні сили здолають 5 % бар’єр: БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина» й ВО «Черкащани».

Щодо результатів виборів міський голів у Черкасах лідирують Сергій Одарич – 22%, Анатолій Бондаренко – 11,6%; Ватутіне – Олександр Лисюк – понад 44%, Жашків – Ігор Цибровський – 88%, Золотоноша – Віталій Войцехівський – 75%, Кам’янка – Володимир Тірон – 46%, Канів – Ігор Ренькас – 18%. В Умані на сьогодні лідирує Олександр Цебрій – 38,6%, але його суперник відстає на 2-3%, у Смілі перемагає Олексій Цибко – 39%.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS