КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Обдарованим дітям Черкас встановили стипендії

Дата: 2-11-2015, 12:09.

Обдарованим дітям Черкас встановили стипендії 27 жовтня відбулася колегія управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, яка розглянула питання «Про визначення претендентів на встановлення муніципальних стипендій обдарованим дітям та учнівській молоді міста». Про це «Нова Доба» дізналася в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

На розгляд колегії управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради подані документи претендентів (37) на встановлення муніципальних стипендій обдарованим дітям та учнівській молоді міста:
• загальноосвітні школи № 15 (2),32 (2),26 (1),19 (2), 30 (5);
• спеціалізовані школи № 28 (2);
• Перша міська гімназія (5), Черкаська гімназія № 9 ім. О.М.Луценка (8), Черкаська гімназія № 31(6);
• колегіум «Берегиня» (4);
• ФІМЛІ (1);
Представлені претенденти в усіх номінаціях :
• за високі досягнення у науково-дослідній роботі;
• за високі досягнення у вивченні базових дисциплін;
• за високі досягнення в області українознавства;
• за високі досягнення в спорті;
• за високі досягнення в галузі декоративно - прикладного мистецтва, художній творчості;
• за високі досягнення в музиці;
• за високі досягнення в хореографії;
• за активну участь в суспільно-громадській діяльності;
• за високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості
• за високі досягнення в інваспорті

За рішенням колегії управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради було прийнято рішення:
1. Встановити на період з 1 жовтня 2015 року до 30 червня 2016 року муніципальні стипендії обдарованим дітям та учнівській молоді міста в розмірі 200 грн на одну особу щомісячно.
2. Встановити стипендію «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»:
2.1 Самохваловій Марії Валеріївні – учениці 9 класу Першої міської гімназії, яка здобула ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2014/2015 навчальному році;
2.2. Аріткуловій Юлії Равілівні – учениці 9 класу Черкаського колегіуму «Берегиня», яка виборола ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики у 2014/2015 навчальному році.

3. «За високі досягнення у галузі українознавства»:
3.1. Литвинову Олександру Андрійовичу - учню 7 класу Черкаської гімназії №9 ім. О.М.Луценка, який став дипломантом Міжнародного літературно – мистецького конкурсу для української молоді «Життя-Тобі…» у 2015 році, є переможцем Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням у номінації «Література», здобув І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Я гордий тим, що українець зроду» у номінації «Література» у 2014 році та виборов перші місця в обласному етапі конкурсу «Зоря В.Симоненка зійшла над Черкащиною» та «Збережемо пам’ять про подвиг» у номінації «Поезія» у 2015 році.

4. Встановити стипендію «За високі досягнення в спорті»:
4.1. Миронюк Аліні Дмитрівні - учениці 9 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота, яка є кандидатом у майстри спорту зі спортивного орієнтування та протягом 2015 року виборола І місце на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування у групі Ж 16 на подовжених дистанціях, посіла ІІ місце у трьохетапних естафетах та здобула ІІ місце у чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування у групі Ж 16;
4.2. Майдакову Дмитру Івановичу – учню 10 класу Черкаського колегіуму «Берегиня», який у 2015 році посів І місце на чемпіонаті України з боксу серед юніорів, І місце на чемпіонаті Черкаської області з боксу серед юніорів та ІІ місце на Всеукраїнському турнірі ім. О.І. Соколовського;
4.3. Савенку Олександру Володимировичу – учню 10 класу Черкаського колегіуму «Берегиня», який здобув ІІ місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків, посів перші місця на Першості Черкаської області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат з бігу на 60 м., 100 м., 200 м., ІІ місце на Відкритому чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат з естафетного бігу, І місце на Всеукраїнських змаганнях серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства та п’ятиборства серед юнаків з бігу та переміг на Відкритому чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат з бігу у 2015 році;
4.4. Шевченку Артему Віталійовичу – учню 11-А класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15, який є кандидатом у майстри спорту з греко – римської боротьби та виборов І місце на чемпіонаті України з боротьби греко - римської серед кадетів 1998-1999 р.н. у 2015 році;
4.5. Снесару Денису Віталійовичу - учню 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 28 імені Т.Г. Шевченка, який має звання майстра спорту України з морського багатоборства, у 2015 році здобув перші місця на Відкритому чемпіонаті Черкаської області з морського триборства та з акватлону серед юнаків, виборов ІІІ місце на Відкритому чемпіонаті Черкаської області з морського триборства серед чоловіків, зайняв ІІ місце в особистому заліку на Відкритому чемпіонаті України та І місце у складі команди Черкаської області на Відкритому чемпіонаті України;
4.6. Прудіусу Івану Олександровичу – учню 8 класу Першої міської гімназії, який у 2015 році виборов усі перші місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях, а саме: VІІ-му Інтернаціональному турнірі з дзюдо у м. Варшаві (Польща), ІІІ-му Інтернаціональному турнірі з дзюдо у м. Іліополісі (Греція), на Міжнародному турнірі з дзюдо “Budapest Kupa - 2015” у м. Будапешті (Венгрія), у Міжнародному турнірі з дзюдо “Tallin Judo Cup 2015” у м. Талліні (Естонія), на Всеукраїнському Відкритому особисто-командному чемпіонаті України ФСТ «Динамо», на Чемпіонаті області з дзюдо серед дівчат і юнаків та VІІІ Інтернаціональному турнірі з дзюдо ім. Н. Месаблішвлі – 2015;
4.7. Гнідашевій Валерії Олександрівні - учениці 10 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30, яка є кандидатом у майстри спорту з фехтування та здобула ІІІ місце на чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед кадетів, була учасницею чемпіонату Європи в Ізраїлі та зайняла ІІІ місце на чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед кадетів;
4.8. Ткаченко Анжелі Олександрівні - учениці 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30, яка є кандидатом у майстри спорту України зі спортивного орієнтування та протягом 2015 року виборола ІІ місце у змаганнях чемпіонату України зі спортивного орієнтуванні серед ДЮСШ на довгих дистанціях, І місце у змаганнях чемпіонату України зі спортивного орієнтуванні серед ДЮСШ на довгих дистанціях;
4.9. Гнідашеву Ярославу Олександровичу - учню 10 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30, який є кандидатом у майстри спорту України з велоспорту та протягом 2015 року здобув ІІІ місце на чемпіонаті України з велоспорту – маунтенбайку в гонці крос-кантрі серед юнаків, ІІІ місце на Відкритому чемпіонаті України у гонці – критеріумі серед юнаків, виборов І місце на чемпіонаті України у гонці – критеріумі та зайняв ІІ місце на чемпіонаті України з треку серед юнаків у командній гонці переслідування.

5. Встановити стипендію «За високі досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, художній творчості»:
5.1. Яковенку Антону Вікторовичу - учню 11 класу Першої міської гімназії, який у 2015 році брав участь та здобув перемогу у молодіжному фестивалі телевізійних проектів «ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ» від телеканалу ZOOM за короткометражну стрічку «Последний лист» та отримав перемогу на Міжнародному фестивалі аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» за фільм «Дурман».

6. Встановити стипендію «За високі досягнення в хореографії»:
6.1. Сухенко Вікторії Віталіївні - учениці 8-Б класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15, яка у 2015 році виборола усі перші місця на Міжнародних змаганнях на Кубок України із сучасного танцювального спорту, на Міжнародному фестивалі із сучасних танців та на Чемпіонаті світу із танцювального спорту, що проходив у Італії.
6.2. Кобзар Дарині Віталіївні – учениці 9 класу Черкаської гімназії №31, яка у 2015 році виборола І та ІІІ місця на Кубку Європи, зайняла ІІ місце на відкритому Кубку м. Черкаси – IFBB з фітнесу та ІІІ місце Кубку України – IFBB з фітнесу.

7. Встановити стипендію «За активну участь у суспільно-громадській діяльності»:
7.1. Краснопеєвій Аліні Олександрівні – учениці 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 імені Т.Г. Шевченка, яка протягом 2012-2014 навчальних років була президентом дитячої громадської організації „ЮНІКС“, спікером учнівської міжпарламентської асамблеї м. Черкаси у 2014 – 2015 та 2015 – 2016 навчальних роках, активним членом Ліги старшокласників Черкаської області, керівником міського проекту „Ти повертайся живим“ та обласного проекту „Крок до дипломатії. Модель ООН: Черкаси - 2015“, активно співпрацює з депутатами Черкаської міської ради із упровадження молодіжних програм у м. Черкаси, має сертифікати Міністерства освіти і науки України про успішне закінчення Всеукраїнської „Школи управлінської майстерності“ для лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів; була учасницею Х-го Міжнародного фестивалю шкільної преси „Яблунева гілка“, представляла Черкаську область на зустрічі лідерів учнівського самоврядування з Президентом України Петром Порошенком та стала переможецею проекту „Гордість Черкащини – 2015“.

8.«За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості»:
8.1. Муслімову Олегу Дмитровичу - учню 9 класу Черкаської гімназії №31, який у 2015 році здобув перші місця на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з судомодельного спорту, виборов І, ІІ, ІІІ місця в обласних змаганнях з судомодельного спорту серед учнівської молоді та є дипломантом 18 th NAVIGA WORLD CHAMPIONSHIP section S;
8.2. Кікотю Владиславу Валентиновичу - учню 7 класу Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка, який протягом 2015 року здобув ІІ місце на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з судномодельного спорту, зайняв І місце на Відкритому чемпіонаті України, має три І-ші місця в обласних змаганнях із судномодельного спорту серед учнівської молоді.

9. «За високі досягнення в інваспорті»:
9.1. Самбур Дар’ї Павлівні - учениці 7 класу Черкаської гімназії №9 ім. О.М.Луценка, яка у 2015 році виборола І та ІІІ місця у фінальних змаганнях ХХІІ Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед дітей-інвалідів, присвяченої 24-й річниці Незалежності України, зайняла ІІІ місце у чемпіонаті України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та розумового і фізичного розвитку Національного комітету спорту інвалідів України у 2014 році та посіла І-е місце у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з плавання.

10. Фінансування виплат здійснювати за рахунок асигнувань, передбачених у міському бюджеті по КФК 070802 «Методична робота, інші заходи по народній освіті».





Теги: черкаси, черкаська область, обдаровані діти, стипендія, призначення, досягнення


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS