ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Кому виявили довіру жителі Катеринопільщини

Дата: 4-11-2015, 09:42.

Кому виявили довіру жителі Катеринопільщини Чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів, що відбулися 25 жовтня 2015 року, показали, що жителі Катеринопільщини віддали свої голоси за ті політичні сили і людей, яким наразі довіряють найбільше.

Так, у результаті виборів до Катеринопільської районної ради обрано 26 депутатів. П’ять партій подолали п’ятивідсотковий бар’єр та отримали таку кількість депутатських мандатів:

політична партія Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» –12;
Радикальна партія Олега Ляшка – 5;
Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 4;
політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 3;
політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода» – 2;

До Катеринопільської селищної ради обрано 26 депутатів, в тому числі 14 – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Черкащани», 2 – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та 10 – шляхом самовисування.

У 17 сільських радах обрано по 12 депутатів, всього – 204, у тому числі від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» 12 депутатів.
В Єрківську та Мокрокалигірську об’єднані територіальні громади обрано по 22 депутати, 3 – депутати від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Черкащани», решта шляхом самовисування.

Серед обраних 20 сільських, селищних голів 19 самовисуванців та один від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Черкащани». Чотирьом головам їхні односельці виявили довіру вперше.

Василь ХОДЗІЦЬКИЙ

Теги: черкаси, черкаська область, Катеринопільщина, вибори, партії


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o