СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Баскетболіст із Черкас – найрезультативніший в американському матчі

Дата: 11-11-2015, 21:24.

Баскетболіст із Черкас – найрезультативніший в американському матчі Святослав Михайлюк реалізував п’ять триочкових і став одним із найрезультативніших у товариському матчі «Канзасу». Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба БК «Черкаські Мавпи».

«Канзас Джейхокс» продовжує підготовку до нового сезону NCAA. У Лоуренсі (Канзас) команда відіграла товариський матч проти університету Форт Хейс Стейт. Господарі паркету здобули переконливу перемогу з рахунком 95 : 59. Святослав Михайлюк провів впевнений матч. Вихованець «Черкаських Мавп» провів на паркеті 21 хвилину й став одним із найрезультативніших гравців.

Михайлюк реалізував 5 із 8-ми триочкових й у підсумку здобув 15 очок! Причому 12 із низ у другій половині. Цей матч став найрезультативнішим для Святослава у передсезонних матчах.

А вже незабаром, 13-го листопада Канзас зіграє черговий товариський матч. На власному паркеті команда зустрінеться з університетом Північного Колорадо. Потому на «Джейхокс» чекає офіційний матч. 17-го листопада у рамках «Чемпіонс Класік» Канзас зіграє з командою «Мічіган Стейт Спартанс».

Теги: черкаси, черкаська область, Михайлюк, Канзас, баскетбол


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Здихаю в середу ...
Анна Сакун, RSS
Ретроскоп: про пиво ...
Борис Юхно, RSS
Поки читаємо – живемо ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Замість тисячі слів ...
Іван Десятніков, RSS
В часи шпигуноманії ...
Лев Хмельковський, RSS
Інтернет – мінуси... і плюси! ...
Володимир Даник, RSS