КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах відбувся І етап конкурсу Міжнародного конкурсу ім. Яцика

Дата: 13-11-2015, 11:40.

У Черкасах відбувся І етап конкурсу Міжнародного конкурсу ім. Яцика 9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, колективи загальноосвітніх навчальних закладів м. Черкаси змістовно та творчо відзначили День української писемності та мови. Про це «Новій Добі» повідомили у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Більше 14 тисяч учнів узяли участь у І-му (шкільному) етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цього року до Дня української писемності приурочили й відкриття ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої».

Переважно в усіх закладах освіти День української писемності та мови розпочався святковими лінійками. Школи замайоріли різнобарв’ям українських вишиванок: це стало традиційною формою одягу всіх учнів та вчителів цього святкового дня. А в колегіумі «Берегиня» відбувся конкурс «Коса-дівоча краса». Святково прикрашені шкільні приміщення, організовані виставки стіннівок, книжкові експозиції.

У загальноосвітній школі № 21 традицією стала виставка рушників Черкащини та Полтавщини. У гімназії № 31 до Дня української писемності приурочили відкриття музейної зали «Кобзар єднає Україну» під гаслом «Слово Шевченка об’єднує покоління».

Теги: черкаси, черкаська область, конкурс Яцика, день писемності, Черкаси


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS