У Канівському пологовому загинуло немовля

Дата: 13-11-2015, 14:37

У Канівському пологовому загинуло немовля
Офіційні представники Канівської ЦРЛ прокоментували ситуацію із загибеллю немовляти у пологовому будинку. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Kanos».

Журналісти поспілкувалися із заступником головного лікаря Канівської ЦРЛ Сергієм Назаренком. У телефонній розмові Сергій Іванович повідомив, що жінка поступила 9 листопада о 8.10 у приймальне відділення. Після огляду лікарі встановили діагноз – передчасне відшарування низько розташованої плаценти на терміні вагітності у 37 тижнів.

Крім того, як зауважив лікар, ускладнювало ситуацію те, що це була перша вагітність і те, що у жінки виявили ожиріння першого ступеню.

«Ситуація була ургентною, оскільки у жінки була кровотеча. На мою думку, лікарі спрацювали оперативно, адже у 8.46 дитина народилася шляхом проведення кесаревого розтину, а жінка поступила у 8.10», – розповів заступник головного лікаря.

Але попри всі старання, по інформації лікаря, дитина померла 10 листопада о 10.35. Офіційна причина смерті – асфіксія, яка була спровокована патологічним станом, у якому знаходилася дитина.

«Дитина відразу була важка, адже ще внутрішньоутробно вона відчувала гіпоксію. Дитині надавали інтенсивну терапію, проте, на жаль, її не вдалося врятувати. Розумієте, це шок для дитини, для батьків, для родичів і для нас. Адже вагітність у жінки проходила нормально. Родичам ми пояснили ситуацію і від них немає скарг», – розповів Сергій Іванович.

Крім того, за словами Назаренка, наразі триває перевірка. «Був проведений розтин. Чекаємо гістологічних висновків, які повинен надати патологоанатом», – резюмував заступник головного лікаря Канівської ЦРЛ.

Нагадаємо, що раніше, «Kanos» писав про скарги канівчан на умови перебування у пологовому відділенні Канівської ЦРЛ.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода