СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині встановлять 32 додаткових дорожніх знаки

Дата: 17-01-2014, 21:13.

На Черкащині встановлять 32 додаткових дорожніх знаки До відзначення 200-ї річниці з дня народження Кобзаря на дорогах Черкащини додатково встановлять 32 знаки маршрутного орієнтування. 14 уже виготовлені головним підрядником Служби автомобільних доріг у Черкаській області - ДП «Черкаський облавтодор». 4 з них установлені в Черкаському районі в селі Мошни та на під’їзді до населеного пункту. Нові знаки вказують напрямок руху до нещодавно відкритого музею Тараса Шевченка. Про це «Новій Добі» повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Черкаській області Сергій Майданюк.

Знаки до Шевченківських місць плануємо виготовити до кінця січня, встановити їх зможемо впродовж двох тижнів, - зазначив Сергій Майданюк. - Вартість робіт складає майже 150 тис грн.

11 знаків встановлять у Звенигородському районі, в Канівському - 2, у Лисянському - 8, у Золотоніському – 3, в Уманському - 5. Їх розмір сягатиме 1,80 х 2,70 м та 4,50 х 2,80.

Крім того, за програмою, розробленою Укравтодором, дорожні знаки з зазначенням напрямку руху до Шевченківських об’єктів на Черкащині встановлять у кожному регіоні країни, крім Миколаївщини, Херсонщини,
АР Крим, Севастополя, де в цьому немає потреби. У Львівській та Вінницькій областях планують встановити по три знаки, на Полтавщині - 2, у Житомирській області - 4 та в Київській - 12. Всього – біля сотні по Україні.
ДО ТЕМИ: За існуючою схемою туристичних маршрутів у області встановлені 19 знаків з інформацією про історичні пам’ятки. Також на дорогах державного значення визначені місця для стоянки екскурсійного транспорту. Всього на Черкащині більше 29 тис дорожніх знаків.

Теги: черкаси, черкаська область, Служба автомобільних доріг, 200-річчя Т. Г. Шевченка, знаки


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS