КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Хацьки відзначили День села

Дата: 25-11-2015, 22:30.

Хацьки відзначили День села 21 листопада в Хацьках відзначили День села та чергову річницю Дня Гідності та Свободи. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській райраді.

Вісімнадцять учасників АТО отримали матеріальну допомогу від керівництва СПП «Хацьки-Агро».
Хвилиною мовчання хацьківчани схилили голови перед пам’яттю людей, які боролися за честь, правду та гідність, які віддали своє життя за Україну.

Також в святі взяли участь голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, які вручили почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації кращим працівникам соціальної сфери, сільського господарства, підприємцям села.

По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт підготовлений місцевими колективами художньої самодіяльності, вихованцями загальноосвітньої школи та дошкільної установи.

Теги: черкаси, черкаська область, День села, Хацький, Черкаський район, відзначення


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS