СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах відбувся Кубок України з кудо

Дата: 4-12-2015, 19:27.

У Черкасах відбувся Кубок України з кудо Кубок України з кудо, як перший етап відбору на Кубок світу (Мексика,2016) відбвся у спортивному комплексі «Будівельник», м. Черкас. Урочисто привітати спортсменів-учасників Кубку України з кудо завітали начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧОДА Максим Зеленський, його заступник Катерина Коваленко, заступник директора Департаменту освіти і науки ЧОДА Ігор Волошин, заступник міського голови Юрій Гончаров та інші. Про це «Новій Добі» повідомили в Управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Результати Кубку України з кудо (27-28 листопада, 2015 рік, м. Черкаси):

Черкаську область представили 3 спортивні клуби:
– «Лудус»;
– «Легіон»
– «Торнадо»

Спортсмени Черкащини вибороли 14 нагород різного ґатунку. З них «золото» у таких спортсменів як: Щербатюк Роман, Корнусь Сергій, Вишневецька Вікторія, Черненко Олександр, Осіян Іван, Мазурок Максим, Ге Юрій, Столяренко Ярослав.

«Срібло» здобули:
Щербатюк Назар, Головко Валентин, Горевий Влад, Сінгаєвський Юрій

«Брознзу» завоювали:
Лисак Алла, Поліщук Артем

Ці змагання стали першим етапом відбору на Кубок світу, що відбудеться в Мексиці в 2016-му році.

Теги: черкаси, черкаська область, Кубок України, кудо, боротьба


Черкаси наживо

Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
Черкаські водні патрульні затримали любителів "незаконної" риболовлі. Нині порушникам загрожує кримінальна відповідальність.
< >
Майдан Лідії Жгир ...
Лев Хмельковський, RSS
Циця ...
Юлія Фомічова, RSS