ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані прийняли міський бюджет на 2016 рік

Дата: 26-12-2015, 13:17.

В Умані прийняли міський бюджет на 2016 рік 25 грудня на сесії Уманської міської ради депутати ухвалили бюджет, за яким житиме місто у 2016 році. Про це [url'=http://www.novadoba.com.ua/]«Новій Добі»[/url] повідомили в Уманському міськвиконкомі.

Цього року бюджетний процес в державі проходив надзвичайно складно. Головний кошторис країни був прийнятий парламентом лише сьогодні вранці. Незважаючи на це, депутати міської ради затвердили бюджет Умані до 25 грудня, як того вимагає Бюджетний кодекс України.

Основні показники бюджету м. Умані на 2016 рік сформовані на підставі чинного на сьогодні законодавства. В цілому очікується надходжень в обсязі 524,2 млн. грн. Традиційно найбільшим джерелом доходів залишаються податок на доходи фізичних осіб, місцеві податки і збори, акцизний податок.

Щоправда, у двотижневий термін після офіційного опублікування закону «Про Державний бюджет України на 2016 рік» міська рада має внести зміни до бюджету міста з урахуванням доведеного законом обсягу фінансування.

Теги: черкаси, черкаська область, Умань, бюджет, міський бюджет


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS