КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У центрі Черкас облаштовують ковзанку

Дата: 4-01-2016, 14:33.

У центрі Черкас облаштовують ковзанку Минулорічний досвід створення ковзанки виявився успішним. За короткий час, доки стояла морозна погода, покататися просто неба змогли тисячі черкащан. Про це «Новій Добі» повідомили в КП «Дирекція Парків».

Тому цього року КП «Дирекція парків» вирішило знову порадувати містян. Нині вже створено крижане покриття у сквері за обласною радою.

Очільник КП «Дирекція парків» Микола Бондаренко розповідає: «В Черкасах, звичайно, існують ковзанки, замерзлі озера в парках, ковзанки у дворах, акваторія Дніпра та інші, але всі вони дикі, або напівдикі. Не мають освітлення, музики, обладнаних місць для перевзування та виходу на лід, камер схову, досвідчених інструкторів, можливості випити гарячого чаю після катання і, важливого, прокату ковзанів. Людей, які прагнуть покататися на льоду насправді значно більше ніж тих хто має ковзани. Весь належний спектр послуг я планую організувати на ковзанці у сквері за ОДА».

Теги: черкаси, черкаська область, ковзанка, каток, Черкаси, сквер


Черкаси наживо

У Черкасах уже понад 30 років діє унікальний дитячий садочок для особливих, «сонячних» дітей. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS