СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкаській області оголосили штормове попередження

Дата: 8-01-2016, 11:55.

У Черкаській області оголосили штормове попередження Уже впродовж доби черкаські вулиці від снігу прибирає 30 одиниць техніки та 310 працівників комунальних служб міста. Робота над розчищенням доріг та прибудинкових територій у Черкасах триватиме й надалі, повідомив заступник міського голови Черкас Юрій Гончаров. Про це "Нова Доба" дізналася на сайті міської ради.

За словами Юрія Гончарова, в Черкаській області оголосили штормове попередження. Удень 8 січня очікуються складні погодні умови – місцями сильний і мокрий сніг, хуртовини. Він просить усіх жителів міста з розумінням поставитися до ситуації, яка склалася через інтенсивні снігопади, та до роботи комунальників. Разом із тим, міська влада звертається до підприємців, аби вони прибрали сніг біля своїх закладів.

– Хочу звернутися про допомогу з прибиранням снігу й до тих підприємців, які мають відповідну техніку, – зазначив Юрій Андрійович. – Усіх жителів міста просимо прибрати свій транспорт із прибудинкових територій і поставити його на спеціалізовані автостоянки, аби не перешкоджати розчистці снігу в дворах.

Поки комунальники боряться зі стихією, водії скаржаться: Черкаси так засипало снігом, що доводиться "відкопувати" свої транспортні засоби. Приміром, в одному із мікрорайонів Черкас величезна автівка застрягла у снігу посеред дороги. Тому її водій був змушений взяти до рук лопуту та почати розгрібати машину. Про подібні ситуації дедалі частіше черкащани пишуть у соцмережах.

Теги: черкаси, черкаська область, Штормове попередження, замело, сніг, непогода, авто


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o