У Черкасах визначено спортсменів-стипендіатів на 2016 рік

Дата: 20-01-2016, 10:41

У Черкасах визначено спортсменів-стипендіатів на 2016 рік
Засідання комісії з розгляду клопотань, поданих на здобуття обласної стипендії перспективним спортсменам області, відбулось днями в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Основним питанням порядку денного став розгляд клопотань, поданих спортивними товариствами та відомствами, органами виконавчого комітету з питань фізичної культури та спорту, дитячо-юнацькими спортивними школами, щодо спортсменів, які претендують на обласну стипендію у 2016 році. «Нова Доба» про це дізналася в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА.

За результатами голосування комісії з числа поданих кандидатів, відповідно до положення «Про обласну стипендію перспективним спортсменам області», вирішено надати обласну стипендію таким спортсменам області:
Мальованій Марині – майстер спорту України, I місце у Кубку Україні з боксу, II місце у чемпіонаті України з боксу (основний склад збірної України);
Прудкому Олегу – майстер спорту України міжнародного класу, III місце у чемпіонаті України з боксу (основний склад збірної);
Сюткіну Олексію – майстер спорту України міжнародного класу, II місце у Кубку Європи з триатлону, I місце у чемпіонаті України з дуатлону, I місце у чемпіонаті України з крос-триатлону, I місце у чемпіонаті України з акватлону, III місце у чемпіонаті України на олімпійські дистанції (основний склад збірної);
Новаковському Віталію – майстер спорту України, II місце у чемпіонаті України з велоспорту в індивідуальній та I місце в груповій гонці, I місце в командному чемпіонаті України з велоспорту-шосе, I місце у чемпіонаті України у гонці критеріум, I місце у відкритому Кубку України в індивідуальній та груповій гонці та III місце у відкритому чемпіонаті України в гонці в гору (основний склад збірної);
Гнідашеву Ярославу – майстер спорту України, II місце у чемпіонаті України у командній гонці, I місце у чемпіонаті України у груповій гонці, II місце у чемпіонаті України з треку олімпійські види (резервний склад збірної);
Кулішу Сергію – майстер спорту України міжнародного класу, I місце у зимовому чемпіонаті України з кульової стрільби у приміщенні, I місце у відкритому літньому чемпіонаті України, I місце у Кубкові України з олімпійських вправ, VIII місце у I Європейських іграх (основний склад збірної);
Омельяненку Дмитру – майстер спорту України, IX Місце у чемпіонаті Європи з пневматичної зброї, III місце у чемпіонаті України, II місце у чемпіонаті України серед юнаків (основний склад збірної);
Шаріповій Дар’ї – майстер спорту України міжнародного класу, I та II місце у зимовому чемпіонаті України з кульової стрільби у приміщенні, VIII місце у чемпіонаті Європи з пневматичної зброї, II та III місце у відкритому літньому чемпіонаті України з м/к зброї та командний з пневматичної зброї (основний склад збірної);
Нечипоренку Денису – майстер спорту України, II місце уа чемпіонаті України з легкої атлетики (основний склад збірної);
Сапсай Анастасії – майстер спорту України міжнародного класу, I місце у Кубку України з дзюдо, II місце у чемпіонаті України з дзюдо (основний склад збірної);
Дорошенку Олександру – заслужений майстер спорту України, чемпіону та срібному призеру чемпіонату світу 2015 р. з легкої атлетики;
Дорошенку Володимиру – дворазовому чемпіону світу 2015 р. з армспорту.

Кожен спортсмен щомісячно отримуватиме 2000 гривень.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода