СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Уманщині вантажівку з кювета витягали поліцейські

Дата: 25-01-2016, 10:17.

На Уманщині вантажівку з кювета витягали поліцейські Через складні погодні умови багатотонний автомобіль не втримався на дорозі та з’їхав у кювет. На допомогу водієві прийшов наряд поліцейських, який патрулював цей відрізок дороги. Про це «Новій Добі» повідомив Сектор комунікації Головного Управління Національної поліції в Черкаській області.

Під час патрулювання автошляхів та околичних районів Уманщини працівники відділу поліції виявили вантажний автомобіль, водій якого, не впоравшись із керуванням, зійшов з автодороги та потрапив у кювет.

Власними силами витягти 20-тонну машину не вдалося, тож правоохоронці пригнали з міста великогабаритну техніку. Машина тривалий час не піддавалась, і лише після часткового розвантаження автомобіль вдалося витягти на дорогу. Зараз вантажівка продовжила рух.

Теги: черкаси, черкаська область, вантажівка, сніг, кювет, зима, поліцейські, Уманщина


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS