СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

На середу в області прогнозують до +7º

Дата: 9-02-2016, 17:26.

На середу в області прогнозують до +7º Минулої доби погоду Черкащини формувала улоговина циклону із заходу. Утримувалася морозна без опадів погода. Температурний фон становив 1-3° морозу, що на 1-2° вище кліматичної норми. Нічна температура повітря по області досягала 3-6°, на земній поверхні – до 6-10° морозу. Вдень, завдяки сонячним променям, відмічалася відлига до 3° тепла. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За прогнозом, завтра до Черкащини продовжить надходити відносно тепле атлантичне повітря. Цьому протидіє антициклон, що викликає посилений вітер 15-20 м/с, який утримається до кінця робочого тижня. Завтра на Черкащині суттєвих опадів не очікується, температура вночі -1..+4º, вдень 2...7º тепла.
11 лютого на наш край із північного-заходу впливатиме улоговина чергового циклону. Очікується дощ, вдень місцями сильний. Температура повітря дещо зросте: вночі 1..6º, вдень 3..8º.

Теги: черкаси, черкаська область, погода, температура, прогноз


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Залишитись дітьми ...
Анна Сакун, RSS
Про дітей ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS