СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Катеринополі ледь не підтопило трансформаторну підстанцію

Дата: 12-02-2016, 18:27.

У Катеринополі ледь не підтопило трансформаторну підстанцію 11 лютого о 13:00 в смт. Катеринопіль внаслідок танення снігу та сильного дощу на вулиці Карла Маркса виникла загроза підтоплення трансформаторної підстанції. Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

У разі виходу з ладу підстанції були б відключені від електропостачання 83 житлові будинки та 14 адміністративних будіель, серед яких була також центральна каналізаційно-насосна станція, відключення якої могло призвести до більш серйозних наслідків для житлового сектору.

Рятувальники катеринопільського пожежно-рятувального посту спільно з працівниками Катеринопільського житлово-комунального господарства, встановивши на найбільш небезпечних ділянках пожежний автомобіль та дві мотопомпи, відкачали близько 35 м.куб талих вод з прилеглої до трансформаторної підстанції території.

Вже о 15:10 роботи було завершено, а загрозу підпотплення ліквідовано.

Теги: черкаси, черкаська область, Катеринопіль, відлига, погода, трансформаторна підстанція


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o