КУЛЬТУРА. ОСВІТАПРЕС-ЦЕНТР
Прес-центр газети «Нова Доба» відкритий для проведення семінарів, «круглих столів», прес-конференцій та «гарячих ліній».
Звертайтеся за телефоном: 45-00-36

Новина із категорії: Культура. Освіта, Прес-центр

Роздрукувати        Друкована версія

Про харчування дітей у місті розкажуть представники Департаменту освіти

Дата: 15-02-2016, 09:34.

Про харчування дітей у місті розкажуть представники Департаменту освіти У понеділок, 15 лютого 2016 року о 12.00 у прес-центрі «Нової Доби» (вул. Хрещатик, 223) відбудеться прес-конференція, де обговорюватимуться питання харчування дітей й втілення в дію розпорядження міського голови про заборону збирання коштів у навчальних закладах міста.

У прес-конференції братимуть участь представники Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради: Бакланова Марина Леонідівна – директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради; Волошин Ігор Володимирович – заступник директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради; Юрій Яценко та Сергій Громико – громадські діячі; Альона Видриган – представник батьків, чия дитина відвідує дошкільний навчальний заклад міста Черкаси.

Теги: черкаси, черкаська область, харчування, діти, школи, батьки, учні


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Не можна пити ...
Лев Хмельковський, RSS
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS