КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

25 автобусів придбають для малокомплектних шкіл області

Дата: 26-02-2016, 11:55.

25 автобусів придбають для малокомплектних шкіл області Програма «Шкільний автобус» започаткована у 2003 році, продовжить діяти на Черкащині ще 5 років. Таке рішення прийняла обласна рада. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Програма передбачає придбання на місцях автобусів для підвезення учнів малокомплектних шкіл до крупніших навчальних закладів. Як повідомила Оксана Сімушіна, заступник начальника управління і освіти облдержадміністрації, за останній навчальний рік підвезенням забезпечили 8,6 тисяч учнів та понад 1,6 тисяч вчителів. В області працюють 176 шкільних автобусів.

У 2016 році заплановано придбати ще 25 автобусів для малокомплектних шкіл. Половину вартості мають забезпечити місцеві бюджети, іншу половину – із обласної казни. Тендери будуть проведені на місцях.

Зараз в області існує 238 малокомплектних шкіл. 6 закладів мають кількість учнів, не більше 10 осіб, 67 шкіл навчають не більше 40 дітей.

Теги: черкаси, черкаська область, шкільний автобус, малокомплектні школи, сільські школи


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS