ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Парламент голосуватиме за позачергові вибори

Дата: 27-01-2014, 15:31.

Парламент  голосуватиме за позачергові вибори Сьогодні у Верховній Раді України зареєстровано проект Постанови Верховної Ради України «Про проведення позачергових виборів до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування». З проектом закону «Нова Доба» ознайомилася на сайті Верховної Ради.

В пояснювальній записці до документа, підготовленого регіоналом Миколою Рудьковським, наголошується, що врегулювати ситуацію в країні можливо лише шляхом проведення конституційної реформи. Вона має полягати в переході до парламентсько-президентської республіки, яка передбачає розширення повноважень Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування щодо формування центральних та місцевих виконавчих органів.

Враховуючи, що згідно статті 5 Конституції України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ, то право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно йому. Тобто Президент України після набуття чинності змін до Конституції України щодо переходу до парламентсько-президентської форми правління та запровадження адміністративної реформи має призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на один день із позачерговими виборами до органів місцевого самоврядування.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o