ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Олексій Цибко пояснив, чому його відправили у відставку

Дата: 2-03-2016, 15:02.

Олексій Цибко пояснив, чому його відправили у відставку Олексій Цибко, який вчора по суті був усунений з посади міського голови Сміли, заявляє, що проти нього випробовують політичну технологію, завдання якої повернути до влади колишніх представників Партії регіонів. Про це Олексій Цибко розповів під час прес-конференції у Черкасах. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Інфоміст».

– Мною була відкрита чергова сесія. Із 36 депутатів зареєструвалися 34 депутати. Під час початку роботи в зал зайшли люди в камуфляжній формі зі стрічками на руці. Це означало, що вони готувалися до бійки, – розповідає Цибко.

Відсторонений мер говорить, що був не проти голосування за відставку, але хотів, щоб проект рішення пройшов юридичну процедуру.

– Голова юридичного управління сказав, що заява не готова, її треба обговорити в комісіях і дати їй юридичну оцінку. Я сказав, шо проект рішення пройде процедуру і на наступну сесію я винесу його на голосування, – каже смілянин. Цибко говорить, що безлад на сесії «несе російським душком». За його словами, гімн в знак закінчення сесії не прозвучав через пошкоджену аудіоапаратуру.

– У ході бійки були пошкоджені колонки. Я в голосовому режимі сказав, що сесія закрита. Депутати залишилися в залі і почали вакханалію. По сценарію, який був розроблений, розпочалося дійство, яке ставить під сумніви, чи є в країні закон. Отак бійкою міняти владу – це неприпустимо. Це несе якимось російським душком, – розповідає він.

Рішення депутатів Цибко збирається оскаржувати у суді.

– Брудні технології не пройдуть. 7 тисяч людей, які дали мені право бути вибраним, поставлені під сумнів купкою людей. Нехай все вирішить в правовому руслі суд. Є вже люди, які хочуть, щоб я навіть не заходив в кабінет. Протистояння не буде, зараз мої повноваження передали секретарю. Ми будемо боротися і зупинемо те нашестя, яке зараз намагаються провести по всій України. Якщо це пройде в Смілі, то такі випадки будуть по всій Україні, – сказав смілянин.

Нагадаємо, вчора міському голові Сміли Олексію Цибку на сесії оголосили імпічмент. 28 депутатів проголосували за відставку Цибка, 3 було проти. За словами екс-секретаря Смілянської міськради Ярослава Березаня, оскільки технічно засідання закритим не було, рішення є легітимним.

Теги: черкаси, черкаська область, відставка, Цибко, міський голова, Сміла, бійка


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS