КУЛЬТУРА. ОСВІТАПРЕС-ЦЕНТР
Прес-центр газети «Нова Доба» відкритий для проведення семінарів, «круглих столів», прес-конференцій та «гарячих ліній».
Звертайтеся за телефоном: 45-00-36

Новина із категорії: Культура. Освіта, Прес-центр

Роздрукувати        Друкована версія

Тарас Шевченко зазвучав по-новому

Дата: 11-03-2016, 12:04.

Тарас Шевченко зазвучав по-новому Організатори конкурсу «Ше.Пісня» розповідають про сучасний голос Шевченка. «Нова Доба» про це дізналася з Громадського радіо.
Сергій Василюк розповідає, що ідея належить Юлії Капшученко-Шумейко. Вона заснувала фестиваль «Ше.Fest», який в Україні проводився вже двічі.

Участь у конкурсі взяли музиканти з різних куточків України. З вашого дозволу оголошу, зокрема, переможців. Це черкаський гурт «NAOMI» за пісню «Твої очі», київський дует «Тобі здалося» за «І стеляться на папері…». Третій переможець — Віталій Радиш «Минають дні».«Я завжди кажу, що потрібно фіксувати той час, в якому ми живемо, фіксувати пророків, – говорить Юлія Капшученко-Шумейко. – Дехто може вважати, що ми знущаємось над Шевченком, але я так не вважаю. Ми дуже обережно ставимося до нього, до його творчості. На конкурс надіслали дуже багато робіт, але ми відібрали саме ті, які показували Шевченка в нашому часі, в XXI ст. Ми переносимо емоції XIX ст. сучасними голосами ХХІ ст. Я бачу Шевченка сучасним чоловіком із молодою душею та щирими емоціями.

Теги: черкаси, черкаська область, Тарас Шевченко, твори, звучання, гурт


Черкаси наживо

Щодень разом. І так уже 70 років. Подружжя Гуріних із Черкас святкує своє платинове весілля. Молодята-рекордсмени – однолітки, обом напередодні
Дитяча кімната більше схожа на реанімацію, а кожен день дається крізь непосильний біль. Таке щодення у 6-річної переселенки Аліни Ісаєвої. Дівчина
< >
Навчитися відпускати ...
Юлія Фомічова, RSS
День міста Шпола ...
Сергій Мошенський, RSS
Листи читачів «Нової Доби» ...
Тетяна Очеретяна, RSS