СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині прогнозують дощі з мокрим снігом і заморозки

Дата: 15-03-2016, 09:18.

На Черкащині прогнозують дощі з мокрим снігом і заморозки З 13 березня, як і попереджали в обласному гідрометцентрі, разом із північними вітрами розпочалося вторгнення холоду в наш регіон. За прогнозом, наступні три доби переважатиме сонячна та суха погода: вночі до 6º морозу, вдень до 6º тепла. Середня добова температура знизиться до 0-2° тепла, що в межах березневої норми, повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

З 18 березня синоптики чекають на активізацію циклонічних процесів, які принесуть значні опади у вигляді дощу та снігу на фоні подальшого надходження холодного арктичного повітря. Але це похолодання не буде тривалим. За попередніми розрахунками, поступове потепління на Черкащині прогнозується із 24 березня. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

У гідрометцентрі відзначають, що перші 13 днів цьогорічного березня видалися аномально теплими із середньодобовими температурами повітря 2-9º, що на 4-11° вище кліматичної норми. Дощу випало мало – 5-12 мм, тобто 15-36% місячної норми. Проте загальна кількість опадів з початку року по всій області становить більше норми та практично вдвічі більше, ніж минулого року.

Теги: черкаси, черкаська область, дощі, прогноз, погода, опади, сніг, мороз


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Не можна пити ...
Лев Хмельковський, RSS
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS