СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

9-річного хлопчика, який заблукав, допомогли знайти черкаські патрульні

Дата: 18-03-2016, 13:15.

9-річного хлопчика, який заблукав, допомогли знайти черкаські патрульні 17 березня до чергової частини патрульної поліції надійшло тривожне повідомлення, що в районі Митниця зник дев`ятирічний хлопчик. Маленький Андрійко пішов погуляти із друзями після школи і додому не повернувся. Про це «Нова Доба» дізналася від патрульної поліції Черкас.

Прикмети зниклого хлопчика негайно були повідомлені усім нарядам, які патрулювали в той час вулиці міста. Завдяки спостережливості, поліцейські Богдан Халявка та Юлія Скребнева помітили дитину біля річкового порту.

Уже було темно, хлопчик плакав і не знав, що йому робити далі. Він розповів, що товариші залишили його самого і про те, куди він пішов після уроків, нікому не сказав. Патрульні 114-го екіпажу посадили Андрійка в «Пріус» і напоїли чаєм. У цей час схвильований батько вже поспішав на таксі за сином. Чоловік зі сльозами на очах дякував працівникам поліції, а останні, в свою чергу попросили батьків бути уважними з чадами.

Теги: черкаси, черкаська область, дитина, Черкаси, річпорт, зникнення, патрульна поліція


Черкаси наживо

Шанс на життя навіть безнадійним дає головний ортопед-травматолог області. Вадим Шевченко розпочав цикл безкоштовних операцій для пацієнтів, які не в
Шлюб за добу ще не укладається, а свідоцтва про народження вже видають у пологових. У черкаському управлінні юстиції розповіли про нововведення
< >
Чужих дітей не буває ...
Юлія Фомічова, RSS
Мрійте! ...
Анна Григорович, RSS