СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

9-річного хлопчика, який заблукав, допомогли знайти черкаські патрульні

Дата: 18-03-2016, 13:15.

9-річного хлопчика, який заблукав, допомогли знайти черкаські патрульні 17 березня до чергової частини патрульної поліції надійшло тривожне повідомлення, що в районі Митниця зник дев`ятирічний хлопчик. Маленький Андрійко пішов погуляти із друзями після школи і додому не повернувся. Про це «Нова Доба» дізналася від патрульної поліції Черкас.

Прикмети зниклого хлопчика негайно були повідомлені усім нарядам, які патрулювали в той час вулиці міста. Завдяки спостережливості, поліцейські Богдан Халявка та Юлія Скребнева помітили дитину біля річкового порту.

Уже було темно, хлопчик плакав і не знав, що йому робити далі. Він розповів, що товариші залишили його самого і про те, куди він пішов після уроків, нікому не сказав. Патрульні 114-го екіпажу посадили Андрійка в «Пріус» і напоїли чаєм. У цей час схвильований батько вже поспішав на таксі за сином. Чоловік зі сльозами на очах дякував працівникам поліції, а останні, в свою чергу попросили батьків бути уважними з чадами.

Теги: черкаси, черкаська область, дитина, Черкаси, річпорт, зникнення, патрульна поліція


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS