СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті

Дата: 20-03-2016, 15:17.

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Юрій ПОЛІЩУК, бізнес-тренер:
– Для мене щастя – робити інших людей щасливими. Тоді відчуваю себе наповненим, піднесеним і задоволеним життям. Ніколи не забуду день, коли провів перший тренінг, а потім чув щирі подяки від людей, яким удалося завдяки мої порадам змінити життя на краще.

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Анна ГРИГОРОВИЧ, письменниця:
– Щастя – благополуччя моєї сім’ї, адже рідні люди – то найважливіше. З ніжністю згадую наше весілля з чоловіком. Ще один із найяскравіших і найрадісніших моментів – це наро­дження дітей. Зараз сини дорослі: старшому – 19 років, молодшому – 18. Але ніколи не забуду ті особливі дні їхнього народження… Що б не відбувалося в житті, все повертається до сімейних цінностей, адже і кар’єра, і досягнення, і подорожі радують тільки тоді, коли в сім’ї все добре.

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Володимир РУЧКО, заслужений лікар України:
– Щастя – категорія нестала, воно щоразу інше, бо все залежить від обставин. Неймовірне щастя відчув, коли закінчив інститут і зробив першу операцію, коли народився старший син, потім – молодший, коли отримав квартиру, купив машину. А зараз для мене щастя полягає в спілкуванні з друзями, проживати кожен день наповну, радіти приємним дрібничкам. Щастя – просто жити.

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Ганна ЧЕПУРДА, завідувачка кафедри туризму й готельно-ресторанної справи ЧДТУ:
– Найщасливіший момент, коли купила собак і коня, обожнюю своїх чотирилапих. А ще дуже подобається подорожувати, власне з цим пов’язана й моя робота. І, звісно, щастя щодня дарують позитивні люди й спілкування з ними, сонце в небі, легкість на душі. Відчуваю себе щасливою і ділюся цим з іншими.

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Анатолій БОРОЗЕНЕЦЬ, головний лікар Черкаського обласного наркологічного диспансеру:
– Якщо подивитися з медичної точки зору, то щастя – це хімічний процес, коли в головному мозку відбувається виділення ендорфінів. Але кожна людина по-своєму стимулює ці процеси. Ось для мене щастя – в роботі, коли після наполегливої праці досягаєш своєї мети. Й, звісно, щастя – це сім’я, вона найважливіша в житті.

Черкащани розповіли про найщасливіший день у житті
Роман ТЕСЛЯ, приватний підприємець:
– Перший найщасливіший момент трапився 11 жовтня 2003 року, коли я одружився. Наступний – рівно через дев’ять років, коли 11 жовтня в нас народилася донечка. З її появою почав сприймати життя абсолютно по-іншому. Зараз моє щастя – жити для доньки.

Теги: черкаси, черкаська область, щастя, найщасливіший день, моменти


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS