КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

З нагоди річниці заснування «Ярославна» подарувала черкащанам концерт

Дата: 23-03-2016, 18:01.

З нагоди річниці заснування «Ярославна» подарувала черкащанам концерт 20 березня у будинку культури пройшов дивовижний концерт ансамблю народної пісні «Ярославна» з нагоди 8-ї річниці з дня заснування. Концертну програму прикрашали елементи театралізованих постанов за участю, власне, учасників ансамблю «Ярославна», театру хореографічних мініатюр «Артанія», студії сучасної хореографії «Dance Hall». Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Окрасою концерту був «Танок з ляльками» під акомпонемент гуртового виконання ансамблю «Ярославна» разом з керівником театру хореографічних мініатюр Анатолієм Рубаном, який грав на гармошці. Родзинкою концерту був гумор від Оксани Савенко.

Щирі посмішки та гарний настрій панував впродовж усього концерту. Вдячні глядачі дарували виконавцям гучні аплодисменти.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS