Новина із категорії: Здоровим бути модно, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Іще один маленький крок до здорового способу життя

Дата: 24-03-2016, 09:27.

Іще один маленький крок до здорового способу життя Навіть ті, хто давно долучився до здорового способу життя і постійних тренувань, від часу до часу втрачають мотивацію, порушують самодисципліну, починають хаотично харчуватися і забувають про тренування. Це – нормально і властиво усім. Лінь долає всіх. А ще спантеличують низка розташованих підряд свят, соціально-культурних події, які хочеться відвідати, турботи про родину, робота і так далі за нескінченним списком справ. Пишу про це, бо ж питання не у тому – збився з ритму чи ні, а у тому – чи готовий почати спочатку?

Психологи радять у таких випадках переглянути свою систему цінностей і визначити справжню мету для чого вам все ж потрібний здоровий спосіб життя. Вона має бути реальною, конкретною і вимірюваною – у кілограмах, сантиметрах, у зовнішніх чи внутрішніх змінах. Але її, хоч якось, але потрібно буде «пощупати». Далі – поступово й органічно відрегулювати свій режим дня-тижня. Поступово і ненав’язливо для самих себе вводити тренування, час від часу покращувати своє харчування (наприклад, не посмажити, а запекти), і щодня випивати на 1 склянку більше води.

Весна – пора пробудження, розквіту, творчості і нових можливостей, а тому пропоную маленький крок до початку чи відновлення своєї фізичної активності. Відкинемо зайві переконання, лінощі, фальшиві мотивації і просто потренуємося! У спортзалі, вдома чи на природі – ми з фітнес-тренером створили універсальне тренування, яке допоможе і тіло, і дух тримати у формі. А тим, хто ніяк не може відновитися – знайти натхнення, бо ж, як кажуть, апетит приходить під час їжі, тому починайте, а далі – всі підтягнеться автоматично.

0. Розминка + стрибки або ж біг на місці 2 хвилини
1. Випади з місця вперед. Вниз – вдихаємо, угору – видихаємо – по 10 разів на кожну ногу, 3 підходи.
2. Нахили у бік за рукою (нахил – видихаємо, назад – вдихаємо, стегна тримаємо на місці) – по 15 разів на кожен бік.

Позиції 1 і 2 чергуємо між собою.

3. Присідання. Ноги ставимо на ширині плечей, п’яти не відриваємо від підлоги. Намагаємося присідати назад – ніби позаду стоїть уявна лавка чи стілець. Вниз – вдихаємо, угору – видихаємо. – по 20 разів 2 підходи.
4. Підняття колін до рівня грудей. Руки при цьому - вгору і при піднятті коліна опускаємо назустріч (на піднятті видихаємо, вниз - вдихаємо) – всього 32 рази по 2 підходи.
Позиції 3 і 4 чергуємо між собою. Підхід присідань – підхід підняття колін.
5. Присідання. Ноги ставимо разом, п’яти не відриваємо від підлоги. Присідаємо назад водночас піднімаємо прямі руки до рівня грудей. Вниз – вдихаємо, угору – видихаємо. – по 20 разів 2 підходи.
6. Складки. Руки випрямляємо на рівні грудей і розводимо трохи у діагональ. Піднімаємо ногу до протилежної руки – всього 32 рази по 2 підходи.

Стрибки або ж біг на місці – 1-2 хвилини.

7. Вправа «пліє». Ноги ставимо максимально широко, носочки ступні розвертаємо у сторони. Присідаємо вниз – вдихаємо, піднімаємося угору – видихаємо. – по 7 таких присідань, 3 підходи.
8. Жим гантелей лежачи. Немає гантелей – не біда. Можна замінити пляшками об’ємом 1 літр з водою. Руки піднімаємо – видихаємо, руки вниз – вдихаємо – 10 разів
9. Випади з місця назад. Вниз – вдихаємо, угору – видихаємо. 10 разів на кожну ногу, 3 підходи.
10. Вправа «плечовий міст». Лежачи на спині, ноги зігнуті у колінах, п’яти максимально розміщені до сідниць. Піднімаємо стегна нагору – видихаємо, опускаємо вниз – вдихаємо. Так 20 разів, 3 підходи.
11. Вправа «човник». Лежачи на животі, ноги – на ширині плечей, руки ледь зігнуті і випрямлені вперед. Одночасно піднімаємо ноги і руки. Вгору – видихаємо, вниз – вдихаємо. Так 20 разів.
12. Прес. Лежачи на спині, ноги ставимо на ширині плечей, зігнуті у колінах, руки – за голову, лікті чітко розвернуті у сторони. Піднімаємо на видиху корпусом до рівня грудей. Вниз – вдихаємо – 20 разів, 3 підходи.
13. Розтяжка.

Будьте здоровими! Будьте модними!
Анна Крутіхіна


Теги: черкаси, черкаська область, здоров’я, здоровий спосіб життя, мотивація, тренування, спорт, мета


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o