СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах двоє дітей втекли від матері, бо та їх била

Дата: 4-04-2016, 12:33.

У Черкасах двоє дітей втекли від матері, бо та їх била Цими вихідними до чергової частини Управління патрульної поліції звернувся черкащанин і повідомив, що на вулиці Гоголя ходить малеча без супроводу дорослих. Інформацію передали патрульним екіпажам. Про це «Нова Доба» дізналася від патрульної поліції Черкас.

Коли патрульні приїхали на місце виклику, із дітьми вже гуляли сусіди та небайдужі перехожі, які чекали на інспекторів. Правоохоронці встановили, що шестирічна дівчинка та дворічний хлопчик втекли з дому, бо їхня матір постійно пиячить і б`є їх. Діти були у брудному одязі, недоглянуті і голодні. Побоюючись, що їх знову жорстоко покарають, вони не хотіли повертатися додому.

Коли патрульні зайшли до квартири, жінка спала. Ледве розбудивши нетверезу матір, вони намагалися відібрати у неї пояснення, але через захмелілий стан та говорила нерозбірливо і не пам`ятала повних даних своїх чад. Чоловіка громадянки та батька дітей зараз тимчасово позбавлено волі, а сама вона безробітна.

Черкащани, які в цей час спостерігали за ситуацією, одноголосно сказали, що не дозволять залишити дітей горе-матері. Інспектори хотіли відвезти малечу до когось із рідних, але вияснилось, що дідусь і бабуся одні проживають у Корсунь-Шевченківському районі, інші в Харківській області, а номерів телефонів ніхто не знає, навіть матір.

Відібравши пояснення у заявника та свідків, інспектори патрульної поліції у присутності понятих проінформували дітей, що їх відвезуть до дитячого будинку, на що вони з радістю погодилися.

Теги: черкаси, черкаська область, мати, алкоголізм, домашнє насильство, діти


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS