КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Кіноетюди про таємниці рідної країни презентували черкащанам

Дата: 6-04-2016, 10:57.

Кіноетюди про таємниці рідної країни презентували черкащанам Всеукраїнський проект «Таємниці мого міста» представили у черкаському кінозалі. Ця презентація вже п’ята в Україні, до цього кіножурнал демонстрували на Буковині, Поділлі, Киїівщині та Рівненщині. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Серіал виконаний у телевізійному форматі DISCOVERYhistory, EXPLORER. Містянам показали 3 етюди про історію Черкащини та ще 4 про історію інших регіонів країни. У подальшому кількахвилинні серії будуть демонструвати перед платними кіносеансами.
Автор проекту – культурно-просвітницька організація «SINERGICON-production».

– Ми вважаємо, що всі проблеми українців – це від того, що ми не звертали уваги на освіту і самоосвіту. Наш продукт має на меті донести до людей значення духовної спадщини України і кожного регіону зокрема, – зазначив Віктор Стасюк, оператор-постановник проекту.

Ролі в етюдах виконували громадські діячі. На переконання авторів проекту, історичні постаті повинні говорити устами тих, хто творить історію зараз. Так, серед черкащан, які виконували роботу кіноакторів – актор Сергій Бобров, журналіст і письменник Борис Юхно, журналіст Катерина Ковбій.

Кіноетюди про таємниці рідної країни презентували черкащанам На сьогодні створено 19 серій про міст і сіл України. Накопичення матеріалу триває. Так, зараз кіномайстри працюють над створенням четвертого етюду про Черкащину.

На фото - Борис Юхно в образі Григорія Сковороди. Світлина з офіційної сторінки кінопроекту.


Теги: черкаси, черкаська область, кіно, проект, просвітництво, таємниці мого міста


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS