СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Гороскоп від «Доби»

Дата: 9-04-2016, 07:00.

Гороскоп від «Доби» Козеріг. Вас намагатимуться змусити сумніватися у собі. Тримайтеся свого шляху, але змініть тактику.

Водолій. День віщує багато витрат: на навчання, засоби зв'язку, а також на подорожі. Можете розраховувати на фінансову підтримку від рідних.

Риби. Зірки обіцяють успіхи в навчанні, отриманні нових знань, підвищенні майстерності. Сміливо відстоюйте свою думку.

Овен. Стабілізується фінансове становище. День, сприятливий для реалізації найсміливіших і фантастичних планів. Не зволікайте.

Тілець. Цей день принесе втрати, збитки і витрати. Постраждає фінансова сфера діяльності. Щоб цьому запобігти - ретельно сплануйте бюджет.

Близнюки. Запропонуйте свій талант та амбіції роботодавцям. Ви зараз біля штурвалу свого професійного корабля.

Рак. Розважтеся сьогодні, відженіть усі турботи і хвилювання. Це – безпідставна нудьга. Сьогодні корисно зайнятися спортом.

Лев. Сприятливий день для взаємодії з людьми, налагодження ділових і особистих контактів. Займіться пошуком корисної інформації.

Діва. Відмова від допомоги сьогодні позначиться на ваших справах у майбутньому. Можете розраховувати також на підтримку рідних.

Терези. Можливі неприємності зі здоров'ям також. Будьте організованими, візьміть відповідальність за своїх близьких. Уникайте матеріальних втрат.

Скорпіон. Приділіть увагу своїй другій половинці. Від близьких можуть залежати ваше становище в суспільстві, авторитет, імідж і стан.

Стрілець. Вірогідні реорганізація на роботі, конфлікти. Вам необхідно більш серйозно ставитися до своїх обов'язків і припинити чекати миттєвого результату.


Теги: черкаси, черкаська область, гороскоп


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS