КУЛЬТУРА. ОСВІТАПРЕС-ЦЕНТР
Прес-центр газети «Нова Доба» відкритий для проведення семінарів, «круглих столів», прес-конференцій та «гарячих ліній».
Звертайтеся за телефоном: 45-00-36

Новина із категорії: Культура. Освіта, Прес-центр

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах говоритимуть про ІТ-освіту

Дата: 12-04-2016, 10:00.

У Черкасах говоритимуть про ІТ-освіту 14 квітня у четвер у 10:00 в приміщенні прес-центру газети «Нова Доба» відбудеться круглий стіл на тему «ІТ-освіта в Черкасах: безкоштовні можливості входу в професію». Учасники круглого столу розкажуть про черкаські волонтерські курси «Geekhub», на яких професіонали у сфері ІТ безкоштовно передають базові знання та допомагають «стартувати» мотивованим учням та студентам, нові проекти громадської спілки «ІТ-кластер Черкаси», а також можливості нового проекту «Brain Basket» – безкоштовних ІТ-курсів для початківців на базі черкаських бібліотек.

Учасники «круглого столу»: голова правління громадської спілки «ІТ-кластер-Черкаси» Микола Кудрявцев, завідувач кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Черкаського національного університету Борис Онищенко, представник проекту «Brain Basket» у Черкасах Олена Гуринович, проректор Черкаського державного технологічного університету Сергій Заболотній.

Теги: черкаси, черкаська область, ІТ-освіта, технології, впровадження


Черкаси наживо

Щодень разом. І так уже 70 років. Подружжя Гуріних із Черкас святкує своє платинове весілля. Молодята-рекордсмени – однолітки, обом напередодні
Дитяча кімната більше схожа на реанімацію, а кожен день дається крізь непосильний біль. Таке щодення у 6-річної переселенки Аліни Ісаєвої. Дівчина
< >
Навчитися відпускати ...
Юлія Фомічова, RSS
День міста Шпола ...
Сергій Мошенський, RSS
Листи читачів «Нової Доби» ...
Тетяна Очеретяна, RSS