ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські «батьківщинівці» підтримають «Prozorro» після внесення змін у проект рішення

Дата: 18-04-2016, 16:21.

Черкаські «батьківщинівці» підтримають «Prozorro» після внесення змін у проект рішення Фракція «Батьківщина» у Черкаській міській раді обіцяє підтримати запровадження системи «Prozorro», однак після того, як у проект рішення внесуть деякі зміни. Про це сьогодні це «Новій Добі» повідомив Роман Діскант, керівник фракції «Батьківщина» у Черкаській міській раді.

На переконання «батьківщинівців», рішення, яке виносили на розгляд міської ради раніше, недостатньо опрацьоване.

– Ми підтримуємо програму «Prozorro» у тому варіанті, в якому вона має працювати. Нам би не хотілося зупинити те будівництво, яке зараз активно розгорнулося б у місті. Почали ремонт доріг, замінили освітлення на дорогах, роблять тротуари. Не можна однією рукою робити хороше діло, іншою рукою зупиняти розвиток, – пояснює керівник фракції у міській раді.

У скандалі, який розгорівся довкола «Prozorro» у Черкасах, Михайло Мушієк, керівник фракції ВО «Батьківщина» в Черкаській обласній раді, вбачає і політичну основу:

– Є політичні сили, які програли на виборах. Деякі такі депутати або політсили змирилися і почали співпрацювати з новою більшістю. А є, які не змирилися. І от для того оцей недолугий проект рішення про «Prozorro» було внесено – щоб зупинити роботу у місті. Зробити так, щоб у будь-якому випадку були у виграші. Не прийняли – значить, погані. А прийняли – теж погані, бо призупинили всі процеси у місті, – зазначив Михайло Мушієк.

Представники політсили заявляють: у разі доопрацювання проекту згідно законодавства «Батьківщина» підтримає запровадження «Prozorro».

Теги: черкаси, черкаська область, Prozorro, прозоро, бюджет, закупівлі, Батьківщина, ЧМР, Михайло Мушієк, Роман Діскант


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS