КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаський журналіст став «зіркою» російських медіа

Дата: 4-05-2016, 13:15.

Черкаський журналіст став «зіркою» російських медіа Виходець із Черкас, генеральний секретар НСЖУ Сергій Томіленко став «зіркою» російського каналу «Звезда». Виступ представника українських медійників на форумі ЮНЕСКО в Гельсінкі обурив журналістів із Росії. Про це «Нова Доба» дізналася від каналу «Звезда».

Черкаський журналіст став «зіркою» російських медіа
– Ми стараємося включати у свої дебати, зустрічі, представників регіональних мас-медіа, особливо з Луганської та Донецької областей, Криму. Журналісти, у яких терористи відібрали житло та місце роботи, вони більші прихильники діалогу, ніж дехто з представників Києва, які підтримують ідею бойкоту, – зазначив Сергій Томіленко.

Також очільник НСЖУ сказав, що Росія анексувала Крим. Представника російських ЗМІ обурило те, що він виступив від імені профспілок журналістів України та Росії. Російський представник під час президії був відсутній, тому Томіленко вирішив висловити спільну думку.

Теги: черкаси, черкаська область, Сергій Томіленко, російські ЗМІ, журналістика, Росія, конфлікт


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS