КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаський журналіст став «зіркою» російських медіа

Дата: 4-05-2016, 13:15.

Черкаський журналіст став «зіркою» російських медіа Виходець із Черкас, генеральний секретар НСЖУ Сергій Томіленко став «зіркою» російського каналу «Звезда». Виступ представника українських медійників на форумі ЮНЕСКО в Гельсінкі обурив журналістів із Росії. Про це «Нова Доба» дізналася від каналу «Звезда».

Черкаський журналіст став «зіркою» російських медіа
– Ми стараємося включати у свої дебати, зустрічі, представників регіональних мас-медіа, особливо з Луганської та Донецької областей, Криму. Журналісти, у яких терористи відібрали житло та місце роботи, вони більші прихильники діалогу, ніж дехто з представників Києва, які підтримують ідею бойкоту, – зазначив Сергій Томіленко.

Також очільник НСЖУ сказав, що Росія анексувала Крим. Представника російських ЗМІ обурило те, що він виступив від імені профспілок журналістів України та Росії. Російський представник під час президії був відсутній, тому Томіленко вирішив висловити спільну думку.

Теги: черкаси, черкаська область, Сергій Томіленко, російські ЗМІ, журналістика, Росія, конфлікт


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS