КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В уманчанина вилучили опій

Дата: 5-05-2016, 09:58.

В уманчанина вилучили опій Співробітниками Уманського відділення поліції вилучено шприц з нарковмісною речовиною у 38-річного місцевого жителя. За фактом незаконного зберігання наркотиків відкрито кримінальне провадження. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Під час санкціонованого обшуку в домоволодінні 38-річного уманчанина працівники поліції виявили шприц, заповнений речовиною темно-бурого кольору. При появі працівників поліції чоловік намагався позбутися даної речовини.

Проте шприц вилучили та направили на дослідження до Черкаського науково-дослідного експертного центру. За висновками експертів, вилучена речовина – особливо небезпечний наркотичний засіб опій ацетильований, обіг якого в Україні заборонено.

За даним фактом слідчим відділенням Уманського відділення поліції відкрито кримінальне провадження передбаченого частиною 1 статті 390 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Теги: черкаси, черкаська область, опій, наркотики, Умань


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Залишитись дітьми ...
Анна Сакун, RSS
Про дітей ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS