ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах врятували бабусю, яка знепритомніла у власній квартирі

Дата: 6-05-2016, 14:05.

У Черкасах врятували бабусю, яка знепритомніла у власній квартирі 5 травня близько 16 години до чергової частини Управління патрульної поліції звернулася поштарка із проханням навідатися до однієї з квартир по вулиці Хіміків. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби патрульної поліції Черкас.

Як з`ясувалося, 78-річна бабуся проживала самотньо і вже третю добу нікому не відкривала двері. За вказаною адресою прибув черговий екіпаж. Тривалий час на розмову з інспекторами ніхто не відгукувався, а спроби потрапити до помешкання виявилися марними. Патрульні викликали працівників ДСНС.

Рятувальники по висувній драбині піднялися на балкон власниці квартири та здійснили відкривання дверей. В одній із кімнат на підлозі лежала літня жінка. На щастя вона була жива, але стан здоров`я потерпілої потребував термінової госпіталізації. За викликом прибули лікарі швидкої допомоги, які забрали бабусю до лікарні.

Теги: черкаси, черкаська область, пенсіонерка, бабуся, квартира, рятувальники, поліція


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Не можна пити ...
Лев Хмельковський, RSS
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS