ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Каневі визначили, які громадські проекти профінансує міський бюджет

Дата: 11-05-2016, 09:00.

У Каневі визначили, які громадські проекти профінансує міський бюджет У Каневі визначили проекти-переможці конкурсу на фінансування з бюджету. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Kanos».

Зокрема, сьогодні в управлінні економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради відкрили скриньку для голосування та підрахували сукупні результати волевиявлення.

Відтак, за підсумками результатів, у 2016-ому році фінансування за рахунок громадського бюджету отримають такі проекти: створення паркової зони у районі заводу «Магніт» (153 голоси); фестиваль «Простір Єдності» (214 голосів), «Живи Королівська криниця, даруй нам цілющу водицю» (172 голоси), відновлення освітлення вулиці Жмаченка (102 голоси) та «Життя красиве, коли кольорове» (95 голосів).

За інші проекти, а саме облаштування території поблизу 206 Дивізії, встановлення вуличного освітлення по Вишневій та канівський театр ляльок «Казкарик», проголосувала менша кількість канівчан.

За попередніми підрахунками, наразі залишається ще певна частина коштів, передбачених в рамках громадського бюджету, які не будуть використані в ході реалізації проектів-переможців. Проте кінцевого рішення, як вони будуть освоєні –поки немає.

Теги: черкаси, черкаська область, бюджет, проекти, Канів, громадські проекти


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS