Спортсменом квітня став Сергій Куліш

Комісія визначила кращого спортсмена квітня за результатами досягнень минулого місяця. Ним став стрілець Сергій Куліш. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Відділення НОК України в Черкаській області.
Серед кандидатів на нагородження були велоспортсмен Костянтин Рибарук, який посів друге місце на відкритому весняному чемпіонаті України у багатоденній гонці та триатлоніст Олексій Сюткін, котрий здобув перемогу на Чемпіонаті України з триатлону на спринтерській дистанції та в естафеті.

Переможцем же квітня став Сергій Куліш. Минулого місяця спортсмен взяв участь у Кубку світу з кульової стрільби в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), де здобув 4 та 9 місця, а також у Всепольських змаганнях з кульової стрільби «Кубок весни» в м. Вроцлав (Польща), де виборов перемогу у вправах МГ-6 (стрільба з 3 положень) та ГП-6 (60 пострілів з пневматичної гвинтівки). Крім того, на змаганнях у Польщі Сергій Куліш встановив рекорд України у фінальній вправі МГ-6.