СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На річці Рось виявили 6 сіток-павуків

Дата: 16-05-2016, 17:28.

На річці Рось виявили 6 сіток-павуків Природоохоронний рейд берегами річки Рось з метою виявлення та знищення стаціонарних браконьєрських засобів лову «павуків», сіток та інших знарядь незаконного лову 13 травня провели спеціалісти Державної екоінспекції, надзвичайники та спецпризначенці Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба Держекоінспекції в Черкаській області.

Павук – це заборонена снасть, пастка, що складається зі шматка сітки з приманкою, яка кріпиться до дуг, і стовпа з мотузкою. Принцип лову – раптовий підйом полотна.

Під час рейду вилучено 6 заборонених знарядь лову: 5 «павуків» розміром 3х3 та один розміром 6х6 метрів. Загальна площа сіток склала 81 кв. м.

Найбільше здивувало, вразило та обурило всіх представників природоохоронних органів той факт, що засіб лову «павук» був розташований у центрі села Михайлівка на р. Рось.

Жителів Черкаської області просять повідомляти до природоохоронних органів, якщо вони стали свідками незаконного вилову риби на водоймах Черкащини.

Теги: черкаси, черкаська область, браконьєри, Рось, риболовля, рейд


Черкаси наживо

Щодень разом. І так уже 70 років. Подружжя Гуріних із Черкас святкує своє платинове весілля. Молодята-рекордсмени – однолітки, обом напередодні
Дитяча кімната більше схожа на реанімацію, а кожен день дається крізь непосильний біль. Таке щодення у 6-річної переселенки Аліни Ісаєвої. Дівчина
< >
Навчитися відпускати ...
Юлія Фомічова, RSS
День міста Шпола ...
Сергій Мошенський, RSS
Листи читачів «Нової Доби» ...
Тетяна Очеретяна, RSS