ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські автовласники сплатили 386 тис грн транспортного податку

Дата: 17-05-2016, 21:03.

Черкаські автовласники сплатили 386 тис грн транспортного податку З початку року черкаські автовласники сплатили 386,6 тис грн транспортного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли практично на 245 тис грн, повідомляють в ДПІ у м. Черкасах.

– Із загальної суми сплаченого акцизного податку, 203 тис грн сплатили автовласники – фізичні особи, а решту – юридичні особи, – зазначив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Акцизний податок має статус місцевого платежу, а тому в повному обсязі залишається у бюджеті місцевої громади Черкаси.
Нагадуємо, що ставка акцизного податку складає 25 000 гривень на рік. З 1 січня 2016 року ним оподатковуються легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) і середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2016р. У цього року ця сума складає 1 033500 грн. Торік акцизний податок сплачувався також у розмірі 25 000, але лише з автомобілів з об’ємом двигуна понад 3 тис куб. см. та які використовувались менше 5 років.

Теги: черкаси, черкаська область, автовласники, податок, ДПІ, бюджет


Черкаси наживо

Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
У справжній трояндовий рай можна потрапити на Черкащині. Тут одночасно цвітуть 15 тисяч кущів різносортної троянди. Величезний розсадник облаштували
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS