СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

До кінця тижня в області прогнозують дощі

Дата: 19-05-2016, 21:22.

До кінця тижня в області прогнозують дощі На Черкащині продовжується тривалий дощовий період, що розпочався ще 5 травня. Станом на 19.05 по області випало від 52 до 97 мм, що відповідає 110-230% місячної норми. За період спостережень максимальна місячна кількість опадів у травні на Черкащині відмічалась в Умані у 1897 р. – 197 мм (3,6 місячних норми). Максимум травневих опадів в Україні спостерігався у горах у Закарпатській обл.. – 426 мм (1902 р., 4,1 норми), на рівнині – у Вінницькій обл. – 276 мм (1890 р., 4,1 норми). Найменший максимум зафіксовано у степовій зоні – у Донецькій обл. – 152 мм (1970 р., 3,5 норми). Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За прогнозом. до кінця тижня утримається нестійка погода з короткочасними грозовими дощами. Завтра вночі місцями, а вдень по всій області передбачається невеликий дощ з грозою. Температура повітря вночі 5-10º, вдень 14-19º. На вихідних невеликий короткочасний дощ очікується у суботу вночі та у неділю вдень. Температура вночі істотно не зміниться, вдень підвищиться до 17-22º.
Нагадуємо! Під час грози небезпечно знаходитися біля ліній електропередач, під деревами та на відкритій місцевості. Не можна користуватися мобільними телефонами, знаходитися біля вікон, їздити на мотоциклі та велосипеді.

Теги: черкаси, черкаська область, дощ, прогноз, погода, область, температура


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
«Молочні» кондиціонери в потягах ...
Валерія Тімергаліна, RSS
І піснею, і прозою... ...
Володимир Даник, RSS
Гроші окупації ...
Іван Десятніков, RSS
Важлива дія ...
Анна Сакун, RSS
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS