СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Починаємо «Добу»

Дата: 10-06-2016, 07:45.

Починаємо «Добу» День варто почати зі згадок про минуле, щоб втілити свої задуми у майбутньому. Починаємо «Добу»: 10 червня.

Із минулого Черкащини, України та світу.
323 до н. е. - у Вавалоні перед новим походом помер від малярії Александр Великий Македонський, великий давньогрецький воєначальник, македонський цар
1793 - у Парижі відкрили перший у світі публічний зоопарк
1909 - вперше у світі використаний сигнал SOS (лайнером "Славонія" біля Азорських островів)
1911 - народився Петро Вескляров, український актор театру й кіно. Телевізійний казкар Дід Панас - легендарний ведучий програми «На добраніч, діти!». Знімався у фільмах «Іванна», «Народжені жити», «Гадюка», «Вій» та ін.
1936-й – в СРСР засновано кіностудію «Союзмультфільм».
1942 - німецькі окупаційні війська знищили чеське село Лідіце.1944 - у боях з івійськами НКВС біля с. Микулинці Літинського р-ну Вінницької обл. загинув командир УПА-Південь полковник «Батько» (Омелян Грабець).
1943 - угорець Ласло Біро винайшов кулькову ручку.
1944 - у концтаборі Заксенгаузен німцями закатований Олег Ольжич (Кандиба), український поет, громадський і політичний діяч, активіст націоналістичного руху. Син Олександра Олеся.
1964 - у Москві відкрили пам'ятник Тарасові Шевченку1993 - Світовий банк надав першу позику українському урядові - 26 мільйонів доларів.
2010 - в Черкасах створено футбольний клуб «Славутич» (нині – «Черкаський Дніпро»)

Іменинники. Евтіхій, Гнат, Микита.

Церковне свято. преподобного Микити, єпископа Халкидонського.

Зустрічаймо п’ятницю: «Завжди пам’ятай про кінець та про те, що змарнований час вже не повернеться ніколи» - Тома Кемпійський.

Теги: черкаси, черкаська область, події, історія, факти, мотивація, свято


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS