В УДПУ відбулось нагородження студентів-переможців наукових та мистецьких конкурсів, олімпіад і спортивних змагань

Наполеглива і цілеспрямована наукова робота зі студентами дала свої результати. Впродовж 2015 – 2016 навчального року в університеті було проведено вузівський етап студентської Олімпіади з 52 навчальних дисциплін та спеціальностей. Студентство університету під керівництвом провідних науковців підготувало 57 наукових робіт до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, 69 студентів взяли участь у ІІ турі Всеукраїнських студентських олімпіад. Усього виборено 9 перемог у ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад та маємо 13 переможців у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, 3 студентів стали переможцями міжнародного турніру з історії. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі УДПУ.

Славу університету приносять студенти й творчих спеціальностей: 5 студентів та 6 студентських мистецьких творчих колективів стали переможцями міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів. Призерами чемпіонатів світу, Європи та України стали 13 студентів-спортсменів.

З нагоди відзначення Днів науки ректор університету Олександр Безлюдний та проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилена Сокирська нагородили переможців Міжнародних та Всеукраїнських студентських конкурсів, олімпіад, фестивалів і змагань дипломами та пам’ятними сувенірами; подякували студентам та їхнім науковим керівникам, тренерам та підрозділам за підтримку обдарованої молоді. Олександр Іванович побажав талановитим студентам і надалі примножувати наукові здобутки, творчі та спортивні перемоги.