ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

"Богдан" випустив перші китайські кросовери Lifan

Дата: 5-02-2014, 13:35.

"Богдан" випустив перші китайські кросовери Lifan Днями на черкаському автозаводі Богдан були зібрані перші дослідні зразки кросовера Lifan X60. Представники компанії Lifan Group – комерційний менеджер Jacob Liu і маркетинг – менеджер Tom Tang, а також команда технічних фахівців – підтвердили якість збірки, що відповідає стандартам виробника, і схвалили подальше виробництво. Про це «Новій Добі» повідомили в пресс-службі корпорації «Богдан», з посиланням на Lifan в Україні.

Наразі в Черкасах вже є перші 90 машинокомплектів, початок великовузлового складання яких заплановано на початок лютого. Машинокомплекти складаються з пофарбованого , але неукомплектованого кузова, а також відповідних комплектуючих й устаткування. Завод Богдан планує випустити перші 50 кросоверів Lifan X60 до кінця лютого. Вже на початку березня перші автомобілі черкаського складання надійдуть у торгову мережу. Підготовчі роботи на заводі Богдані тривали близько двох місяців. Пропускна можливість складального цеху – сто одиниць на місяць. За необхідності вона може бути збільшена.

Нагадаємо, кросовер Lifan X60 укомплектований 1,8 -літровим 16-клапанним бензиновим двигуном потужністю 133 к.с. Кросовер має два варіанти комплектації – з автоматичною трансмісією і з механічною КПП. У Черкасах буде збиратися тільки варіант з 5-ступінчастою механічною трансмісією.

Для корпорації «Богдан» Lifan стане вже третім китайським партнером. До цього корпорація вже налагодила співробітництво з фірмами Great Wall, Jac.

Теги: черкаси, черкаська область, Lifan, Богдан


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS