ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

"Богдан" випустив перші китайські кросовери Lifan

Дата: 5-02-2014, 13:35.

"Богдан" випустив перші китайські кросовери Lifan Днями на черкаському автозаводі Богдан були зібрані перші дослідні зразки кросовера Lifan X60. Представники компанії Lifan Group – комерційний менеджер Jacob Liu і маркетинг – менеджер Tom Tang, а також команда технічних фахівців – підтвердили якість збірки, що відповідає стандартам виробника, і схвалили подальше виробництво. Про це «Новій Добі» повідомили в пресс-службі корпорації «Богдан», з посиланням на Lifan в Україні.

Наразі в Черкасах вже є перші 90 машинокомплектів, початок великовузлового складання яких заплановано на початок лютого. Машинокомплекти складаються з пофарбованого , але неукомплектованого кузова, а також відповідних комплектуючих й устаткування. Завод Богдан планує випустити перші 50 кросоверів Lifan X60 до кінця лютого. Вже на початку березня перші автомобілі черкаського складання надійдуть у торгову мережу. Підготовчі роботи на заводі Богдані тривали близько двох місяців. Пропускна можливість складального цеху – сто одиниць на місяць. За необхідності вона може бути збільшена.

Нагадаємо, кросовер Lifan X60 укомплектований 1,8 -літровим 16-клапанним бензиновим двигуном потужністю 133 к.с. Кросовер має два варіанти комплектації – з автоматичною трансмісією і з механічною КПП. У Черкасах буде збиратися тільки варіант з 5-ступінчастою механічною трансмісією.

Для корпорації «Богдан» Lifan стане вже третім китайським партнером. До цього корпорація вже налагодила співробітництво з фірмами Great Wall, Jac.

Теги: черкаси, черкаська область, Lifan, Богдан


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS