КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащан запрошують на виставку «Глина. Вогонь. Історія»

Дата: 11-06-2016, 19:08.

Черкащан запрошують на виставку «Глина. Вогонь. Історія» У Черкасах 14 червня о 14.00 відкриється спільна виставка Черкаського міського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини та обласного краєзнавчого музею «Глина. Вогонь. Історія». Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

В основі виставки – історія давнього керамічного ремесла, починаючи від найдавніших її зразків 6-4 тисячоліття до нашої ери і до початку 20 століття.

Виставка буде представлена у фойє Черкаського обласного краєзнавчого музею та супроводжуватиметься майстер-класом з ліплення кераміки за неолітичною методикою. Також можна буде спостерігати за роботою археологів-реставраторів давньої кераміки.

За словами директора Черкаського міського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини Михайла Сиволапа, виставка триватиме до кінця тижня.


Теги: черкаси, черкаська область, кераміка, глина, музей, краєзнавчий музей, історія


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o