КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

В Уманському НУС працює волонтер із Корпусу Миру США

Дата: 16-06-2016, 12:20.

В Уманському НУС працює волонтер із Корпусу Миру США З метою сприяння вивченню англійської мови, розширення доступу студентів та викладачів до світових можливостей і європейського простору та зважаючи на те, що 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні, до Уманського національного університету садівництва запрошено волонтера із Корпусу Миру. Про це «Нова Доба» дізналася від Уманського НУС.

Корпус Миру працює у 120 країнах світу протягом останніх 50 років і фінансується за рахунок американських платників податків. Мета організації – сприяти миру та дружбі між людьми різних національностей і культур.

В Україні Корпус Миру США було засновано ще у 1992 році шляхом підписання двосторонньої угоди між українським Президентом Леонідом Кравчуком та американським Президентом Джорджем Бушем.

Цьогоріч 68 американців-добровольців прийняли присягу в Україні та роз’їхалися більш ніж у 20 областей нашої держави.

В Уманському НУС працює волонтер із Корпусу Миру США Американські волонтери проживають в українських сім’ях протягом двох років, обмінюючись досвідом, традиціями та звичаями.

Волонтери з Корпусу Миру викладають англійську мову в освітніх закладах України, проводять тренінги, допомагаючи викладачам розширити асортимент навчальних засобів, а студентам – набути навичок володіння мовами. Також волонтери реалізовують громадські проекти з метою запобігання зловживання алкоголем та наркотиками, розповсюдженню ВІЛ тощо.

Протягом двох наступних років в Уманському національному університеті садівництва працюватиме волонтер Корпусу Миру США в Україні зі штату Мічиган – Ліндсі Чарльз.

Ліндсі закінчила Мічиганський державний університет та отримала диплом магістра за спеціальністю Антропологія у 2006 р. Займалася викладанням англійської як другої іноземної мови та отримала сертифікати TESOL/TESL/TEFL.

Волонтер Ліндсі має безліч планів на час перебування в Україні: організація англомовного табору (викладання англійської мови як іноземної в Уманському національному університеті садівництва); створення лінгвістичного центру для викладачів та мовного клубу для студентів; участь у проектах та конференціях Корпусу Миру США в Україні.

Бажаємо Ліндсі Чарльз успіхів у реалізації всіх задумів. Всіляко сприятимемо тому, щоб час, проведений в нашому університеті, став незабутнім, а Україна залишилася в серці назавжди.


Теги: черкаси, черкаська область, волонтер, США, УНУС, Уманський університет садівництва


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS