Зустрічайте день із посмішкою й усвідомленням тих подій, які вплинули на нього. Починаємо «Добу»: 22 червня.

1675 – англійський король Карл II заснував обсерваторію в Гринвічі. Меридіан, що проходить через обсерваторію, англійські моряки прийняли за точку відліку.
1853 – у Лондоні почала працювати «Вільна російська друкарня», заснована Олександром Герценом.
1906 - народився Біллі Уайлдер, американський кінорежисер, володар чотирьох «Оскарів» («У джазі лише дівчата»).
1907 – народилася Марта-Марія Бандера, український педагог, громадсько-політична діячка. Сестра Степана Бандери.
1941 – напад Третього Рейху на Радянський Союз.
1934 – народився Павло Загребельний, український письменник ( роман «Диво»).
1942 – у Києві відбувся так званий «матч смерті» між футболістами київського «Динамо» і німецького «Люфтваффе» (кияни виграли з рахунком 5:3).
1965 – народився Ден Браун, американський письменник, автор популярних інтелектуальних детективів.
1981 - Марк Девід Чепмен визнав себе винним в убивстві Джона Леннона
1983 – у НХЛ запровадили овертайм (додаткові п'ять хвилин гри до першої закинутої шайби в разі нічиєї в основний час).

Сучасне життя. День захисту людей похилого віку.

Іменинники. Олександр, Кирило, Марія, Марфа.

Церковне свято. святого Кирила, архиєпископа Олександрійського

Мотивуймосяі насолоджуймося середою: «Життя вимірюється не кількістю наших вдихів, а кількістю моментів, від яких перехоплює дихання» – Майя Енджелоу.